Jaaragenda 2016-2017 pensum 4
Wijzigingen in rood.

leerlingen/ouders

medewerkers

 

 

 

Periodeweek 4.1

WEEK:

13

maandag 27 maart 2017

 

 

 

inschrijven ouderspreekuur

 

 

 

dinsdag 28 maart 2017

 

 

 

inschrijven ouderspreekuur

 

 

 

opgeven herkansingen 5h/6v

14.30-15.30 teambijeenkomst 7

 

 

 

15.30-17.00 kernteambijeenkomst 7

 

 

  15.30-17.00 themabijeenkomst nieuwe docenten en stagiaires    

 

18.00-21.00 medezeggenschapsraad 5

 

 

woensdag 29 maart 2017

 

 

 

13.00-16.00 4h maatschappijleer (25 lln): debat Zeister scholen in gemeentehuis
     

inschrijven ouderspreekuur

 

 

 

donderdag 30 maart 2017

 

 

 

17.00 rooster ouderavond bekend

 

 

 

 

15.30-16.30 oop-middag

 

 

vrijdag 31 maart 2017

 

 

 

onder- en bovenbouwselectie lo: excursie voetbal- en hockeytoernooi Olympic Moves

 

 

 

 

15.30 personeelssport

 

 

 

Periodeweek 4.2

WEEK:

14

maandag 3 april 2017

 

 

 

5v nlt: excursie workshop reanimatie

 

 

 

1e en 2e klassen: gastlessen ANWB Streetwise next level      

dinsdag 4 april 2017

 

 

 

 herkansingen 5h/6v

*

 

 

 10.10-12.10 5v biologie: gastles neurowetenschappen
     
1v aardrijkskunde/wiskunde: excursie Geofort      

16.00-21.00 docent-ouderspreekuur

 

 

 

woensdag 5 april 2017

 

 

 

herkansingen 5h/6v

9.00-11.00 Raad van Toezicht 4

 

 

4v aardrijkskunde: excursie museum Naturalis

 

 

 

 

15.30-16.45 stagebegeleidersbijeenkomst 2

 

 

donderdag 6 april 2017

 

 

 

 herkansingen 5h/6v

*

 

 

 4h aardrijkskunde: excursie Rotterdam
     
 4v aardrijkskunde: excursie museum Hofland, Laren
     

 1e en 2e klassen: gastlessen ANWB Streetwise next level

15.30-17.00 oop-raad 4

 

 

vrijdag 7 april 2017

 

 

 

 herkansingen 5h/6v
     

onder- en bovenbouwselectie lo: excursie voorronde Olympic Moves (optie)

 

 

 

schoolfeest      

 

Periodeweek 4.3

WEEK:

15

maandag 10 april 2017

 

 

 

 

*

 

 

 

15.15-17.00 zorgadviesteam (ZAT) 5

 

 

dinsdag 11 april 2017

 

 

 

1e klassen: taaldorp Engels

 

 

 

 

14.30-17.00 sectiebijeenkomst 8

 

 

 

16.00-17.00 sectiebijeenkomst nlt

 

 

oudervereniging 5

 

 

 

 

18.00-21.00 reserve medezeggenschapsraad 5

 

 

woensdag 12 april 2017

 

 

 

5v lo: excursie sportdag Nieuwegein

10.00-12.30 overleg samenwerkende montessorischolen

 

 

donderdag 13 april 2017

 

 

 

1v aardrijkskunde/wiskunde: excursie Geofort

 

 

 

 3e klassen Frans: excursie Lille

15.30-17.00 personeelsraad 3

 

 

 

15.30-16.30 oop-middag

 

 

vrijdag 14 april 2017

 

 

 

onder- en bovenbouwselectie lo: excursie voorronde Olympic Moves (optie)

 

 

 

stunt 5h/6v      

 

TULPVAKANTIE

WEEK:

16

maandag 17 april 2017

 

 

 

 

*

 

 

dinsdag 18 april 2017

 

 

 

 

*

 

 

woensdag 19 april 2017

 

 

 

 

*

 

 

donderdag 20 april 2017

 

 

 

 

*

 

 

vrijdag 21 april 2017

 

 

 

 

*

 

 

 

TULPVAKANTIE

WEEK:

17

maandag 24 april 2017

 

 

 

 

*

 

 

dinsdag 25 april 2017

 

 

 

 

*

 

 

woensdag 26 april 2017

 

 

 

 

*

 

 

donderdag 27 april 2017

 

 

 

 

*

 

 

vrijdag 28 april 2017

 

 

 

 

*

 

 

 

Periodeweek 4.4

WEEK:

18

maandag 1 mei 2017

 

 

 

2a en 2f aardrijkskunde/biologie: excursie veldwerk land en water

 

 

 

dinsdag 2 mei 2017

 

 

 

controle cijfers 5h/6v

 

 

 

 

14.30-17.00 Jordan Academie 4

 

 

woensdag 3 mei 2017

 

 

 

4v nlt: excursie

 

 

 

4v economie/m&o: excursie Beurs Amsterdam
     

2b en 2c aardrijkskunde/biologie: excursie veldwerk land en water

 

 

 

tekenen akkoordverklaring cijfers 5h/6v

 

 

 

donderdag 4 mei 2017

 

 

 

3e klassen Duits: taaldorp

 

 

 

2d en 2e aardrijkskunde/biologie: excursie veldwerk en water

15.30-16.30 oop-middag

 

 

vrijdag 5 mei 2017

 

 

 

 

*

 

 

 

Periodeweek 4.5

WEEK:

19

maandag 8 mei 2017

 

 

 

11.10-12.10 1e klassen lo: softbaltoernooi

 

 

 

dinsdag 9 mei 2017

 

 

 

 1e en 2e klassen: gastlessen bewust online

*

 

 

 

14.30-15.30 teambijeenkomst 8

 

 

 

15.30-17.00 kernteambijeenkomst 8

 

 

 

15.30-16.45 themabijeenkomst nieuwe docenten en stagiaires 6

 

 

oudervereniging 6

 

 

 

woensdag 10 mei 2017

 

 

 

CE1

 

 

 

1e en 2e klassen: gastlessen bewust online
     
4v nlt: excursie
     
tussentijdse peildatum digitale pensumboekje onderbouw
     
5v lo: excursie sportdag Nieuwegein      

11.10-12.10 2e klassen lo: softbaltoernooi

 

 

 

donderdag 11 mei 2017

 

 

 

CE1

 

 

 

11.10-12.10 3e klassen lo: softbaltoernooi

 

 

 

1e en 2e klassen: gastlessen bewust online

15.30-16.30 oop-middag

 

 

   personeelsavond    

vrijdag 12 mei 2017

 

 

 

CE1

 

 

 

11.10-12.10 bovenbouw lo: softbaltoernooi

 

 

 

 1e en 2e klassen: gastlessen bewust online

15.30 personeelssport

 

 

 

Periodeweek 4.6

WEEK:

20

maandag 15 mei 2017

 

 

 

CE1

 

 

 

dinsdag 16 mei 2017

 

 

 

CE1

 

 

 

3e klassen beeldende vormgeving: excursie Kroller Muller

 

 

 

1e en 2e klassen: gastlessen bewust online

14.30-17.00 sectiebijeenkomst 9

 

 

 

18.00-21.00 medezeggenschapsraad 6

 

 

woensdag 17 mei 2017

 

 

 

CE1

 

 

 

3e klassen beeldende vormgeving: excursie Kroller Muller

 

 

 

1e en 2e klassen: gastlessen bewust online
     

donderdag 18 mei 2017

 

 

 

CE1

 

 

 

1e en 2e klassen: gastlessen bewust online

15.30-16.30 oop-middag

 

 

19.30 contactouderavond 3

 

 

 

vrijdag 19 mei 2017

 

 

 

CE1

 

 

 

1e en 2e klassen: gastlessen bewust online      

 

Periodeweek 4.7

WEEK:

21

maandag 22 mei 2017

 

 

 

CE1 en SE4

 

 

 

dinsdag 23 mei 2017

 

 

 

CE1 en SE4

 

 

 

 

14.30-15.30 teambijeenkomst 9

 

 

 

15.30-17.00 kernteambijeenkomst 9

 

 

 

18.00-21.00 reserve medezeggenschapsraad 6

 

 

woensdag 24 mei 2017

 

 

 

CE1 en SE4

 

 

 

14.15-15.15 introductie nieuwe 1e klassen

 

 

 

donderdag 25 mei 2017

 

 

 

hemelvaart

hemelvaart

 

 

vrijdag 26 mei 2017

 

 

 

 hemelvaart  hemelvaart    

 

Periodeweek 4.8

WEEK:

22

maandag 29 mei 2017

 

 

 

 11.10-12.10 1e klassen lo: sponsorloop

*

 

 

dinsdag 30 mei 2017

 

 

 

 

*

 

 

 

14.30-17.00 sectiebijeenkomst 10

 

 

 

19.00-21.00 financiële commissie 3

 

 

woensdag 31 mei 2017

 

 

 

 

*

 

 

8:40-11.10 1e en 1f biologie: excursie veldwerkmiddag (2 klassen)

 

 

 

donderdag 1 juni 2017

 

 

 

 

*

 

 

12.45-15.00 biologie 1a en 1d: excursie veldwerkmiddag (2 klassen)

 

 

 

 

15.30-16.30 oop-middag

 

 

 19.30 4h/5v muziek: tentamenconcert do 1 juni

 

 

 

vrijdag 2 juni 2017

 

 

 

 

*

 

 

12.45-15.00 1b en 1c biologie: excursie veldwerkmiddag

 15.30 personeeelssport

 

 

 

Periodeweek 4.9

WEEK:

23

maandag 5 juni 2017

 

 

 

pinksteren

pinksteren

 

 

dinsdag 6 juni 2017

 

 

 

 

*

 

 

 

14.30-15.30 teambijeenkomst 10

 

 

 

15.30-17.00 kernteambijeenkomst 10

 

 

woensdag 7 juni 2017

 

 

 

2e klassen Nederlands (40 lln): dag van de jonge jury (Utrecht)

 

 

 

donderdag 8 juni 2017

 

 

 

onder- en bovenbouwselectie lo: excursie finale Olympic Moves

 

 

 

 

15.30-16.30 oop-middag

 

 

vrijdag 9 juni 2017

 

 

 

onder- en bovenbouwselectie lo: excursie finale Olympic Moves

*

 

 

4h aardrijkskunde: fietsexcursie

 

 

 

 

Periodeweek 4.10

WEEK:

24

maandag 12 juni 2017

 

 

 

 

*

 

 

 

15.15-17.00 zorgadviesteam (ZAT) 6

 

 

dinsdag 13 juni 2017

 

 

 

 

*

 

 

 

oudervereniging en schoolleiding: afsluiting

 

 

woensdag 14 juni 2017

 

 

 

peildatum

peildatum

 

 

   9.00-11.00 Raad van Toezicht 5
   
normen CE1 bekend, verkorte lesdag normen CE1 bekend, verkorte lesdag
   
  12.15 examenvergadering 5h
   
  13.00 examenvergadering 6v
   

14.00-15.00 bellen niet geslaagden

14.00-15.00 bellen niet geslaagden

 

 

15.00 publicatie geslaagden op website
15.00 publicatie geslaagden op website
   
16.00 feestelijke ophaling cijferlijsten 16.00 feestelijke ophaling cijferlijsten
   

donderdag 15 juni 2017

 

 

 

normen CE1 bekend, verkorte lesdag

normen CE1 bekend, verkorte lesdag

 

 

 

12.15 examenvergadering 5h

 

 

 

13.00 examenvergadering 6v

 

 

14.00-15.00 bellen niet geslaagden

14.00-15.00 bellen niet geslaagden

 

 

15.00 publicatie geslaagden op website

15.00 publicatie geslaagden op website

 

 

16.00 feestelijke ophaling cijferlijsten

16.00 feestelijke ophaling cijferlijsten

 

 

 

15.30-16.30 oop-middag

 

 

19.30 zomermuziekavond

 

 

 

vrijdag 16 juni 2017

 

 

 

 

9.00 start invoeren pensumstanden

 

 

 

LEERLINGENBESPREKINGEN-4

WEEK:

25

maandag 19 juni 2017

 

 

 

CE2 en SE4 herkansingen 4h/4v/5v

SE4 herkansingen 4h/4v/5v

 

 

dinsdag 20 juni 2017

 

 

 

CE2 en SE4 herkansingen 4h/4v/5v

CE2 en SE4 herkansingen 4h/4v/5v

 

 

woensdag 21 juni 2017

 

 

 

   10.00-12.30 overleg samenwerkende montessorischolen
   

CE2 en SE4 herkansingen 4h/4v/5v

CE2 en SE4 herkansingen 4h/4v/5v

 

 

donderdag 22 juni 2017

 

 

 

CE2 en SE4 herkansingen 4h/4v/5v

CE2 en SE4 herkansingen 4h/4v/5v

 

 

 

15.30-16.30 oop-middag

 

 

vrijdag 23 juni 2017

 

 

 

CE2 en SE4 herkansingen 4h/4v/5v

CE2 en SE4 herkansingen 4h/4v/5v

 

 

 

KAMPWEEK

WEEK:

26

maandag 26 juni 2017

 

 

 

 

*

 

 

dinsdag 27 juni 2017

 

 

 

 

*

 

 

woensdag 28 juni 2017

 

 

 

 

*

 

 

donderdag 29 juni 2017

 

 

 

 

*

 

 

 

15.30-16.30 oop-middag

 

 

vrijdag 30 juni 2017

 

 

 

normen CE2 bekend

normen CE2 bekend

 

 

10.00-11.00  bellen deelnemers CE2 die in CE1 niet geslaagd waren

10.00-11.00  bellen deelnemers CE2 die in CE1 niet geslaagd waren

 

 

10.00-11.00  mailen deelnemers CE2 die in CE1 al geslaagd waren

10.00-11.00  mailen deelnemers CE2 die in CE1 al geslaagd waren

 

 

11.00 publicatie geslaagden CE2 op website

11.00 publicatie geslaagden CE2 op website

 

 

 

AFRONDINGSWEEK

WEEK:

27

maandag 3 juli 2017

 

 

 

 

9.00-11.00 personeelsraad 4

 

 

 

11.00 personeelsbijeenkomst

 

 

 

12.00 kamplunch

 

 

 

14.00 revisievergaderingen

 

 

 

18.00-19.00 medezeggenschapsraad 7

 

 

dinsdag 4 juli 2017

 

 

 

 

vanaf 8.30 sectiebijeenkomst

 

 

 

12.00-14.00 sectiebijeenkomst nlt

 

 

 

14.00 – 16.30 onderbouwmentorenbijeenkomst 4

 

 

 

 

 

 

17.00-21.00 mentor-ouderspreekuur

 

 

 

woensdag 5 juli 2017

 

 

 

 

*

 

 

15.30 diploma-uitreiking 6v

 

 

 

16.15 diploma-uitreiking 5h

 

 

 

donderdag 6 juli 2017

 

 

 

 

9.00 – 16.00 training eerste- en tweedeklasmentoren 17/18

 

 

gala 5h/6v

 

 

 

vrijdag 7 juli 2017

 

 

 

 

personeelsdag

 

 

 

ZOMERVAKANTIE

WEEK:

28

maandag 10 juli 2017

 

 

 

 

*

 

 

dinsdag 11 juli 2017

 

 

 

 

*

 

 

woensdag 12 juli 2017

 

 

 

 

*

 

 

donderdag 13 juli 2017

 

 

 

 

*

 

 

vrijdag 14 juli 2017

 

 

 

 

*

 

 

 

ZOMERVAKANTIE

WEEK:

29


Terug naar pensum 3


zoeken
Montessori Lyceum Herman Jordan Zeist | Inloggen |
Jordanlaan 3, 3706 TE Zeist, tel. (030) 695 47 08, info@hermanjordan.nl